Zamorac Božo

Kućni ljubimci i ostale živine
Odgovori
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: zamorac

Post Postao/la Red »

ja sam imala hrčka i miševe, kod njih su muda toliko velika da nema šanse da ne znaš tko je tko :D

Evo kako kod zamoraca to izgleda :D

MUŠKI
slika
Najlakše ćete spol saznati ukoliko lagano pritisnete donji dio tijela zamorca, na kojem bi se pri pritisku trebao pojaviti mali penis. To je odmah naznaka muškog spola, ali pazite, dok su zamiji još mladi to ćete teško uočiti.

ŽENSKI
slika
Ako ste pri gore napisanom procesu provjere, još nesigurni u spol, možda vam ovo pomogne. Stavite zamja na leđa, splni organ kod ženki najćešće ćete uočiti u obliku slova Y, a još ćete sigurniji biti ukoliko iznad spolnog organa, nalazite dvije roze bradavice.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Zamorac Božo

Post Postao/la roolle »

Stavis hranu pred zamorca pa ako je pojeo onda je musko a ako je pojela onda je zensko :)
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Zamorac Božo

Post Postao/la mr. gljiva »

Dobra stara fora,ali smo je primjenivali za cannabis kad netko pita koja je biljka muška,a koja ženska...prilikom zaljevanja gledaš jel popio ili je popila :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Zamorac Božo

Post Postao/la M & R »

Naše četveronožno najdraže, Đuro ► rattatoli ► nije zamojac .. znate uostalom ... :ymparty:

Viđe mu jajčekaaaa ... rasni malac ... he he he ... =))


slika

kod nas nije bilo jel decko il curica da vidimo jel zaspao il zaspala .. jel popio il popila vode .. cim prosao prag, pogledali ga .. vidli smo da je dječak :x Sreća pa se kod njih doslovno vidi spol čim se izlegnu ► praktički ► al kad vec dobe dlakicu, progledaju, prestanu cicat, nemos fulat sa spolom. Recimo kad sam imala mišeke, kad je mišica imala mlade, u prva dva dana sam vidila tko je tko .. decko / cura .. nije problem :))

Kako je sa zamorčekima, hrčcima i inim .. ne znam kako je s njima. ;)
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori