Kutije, kutijice, škatule, škatulice

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Odgovori
Avatar
Punana
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:22
 pohvaljen: 8 puta

Kutije, kutijice, škatule, škatulice

Post Postao/la Punana »

Ne znam kada je točno krenula ova ''opsesija'' kutijama, ni kako, ni zašto... Otkad znam za sebe, kutije su bile tu u điru, one kartonske kutije, u kojima su se spremale i stare knjige, stara roba, pregršt onih malih stvarčica koje nam više ne trebaju...

Prva kutija koju sam krenula raditi bila je namijenjena fotografijama, razglednicama i cijeloj toj silini stvarčica koje su nešto značile. Kutiju sam, zapravo, prvo krenula ''uređivati'', ukrasiti je na neki način. I tako je kutija od cipela postala mala ljubavna kutija :)

slika
slika

E, sada to više nije bio dovoljan izazov- uređivati već napravljenu kutiju! Bilo je logički pokušati načiniti cijelu kutiju od početka do kraja. Olakšavajuća okolnost u toj priči jeste ta što se, zapravo, nijedan materijal ne kupuje, već se principom ''reuse - recycle'' pokušava napraviti nova stvar.

Gdje nabaviti dovoljno jak i kvalitetan karton? Ako ste sretnici poput mene i u susjedstvu imate trgovinu koja prodaje motore i skutere- problem nabavke sirovine je riješen :D

Evo par uradaka :psy

slika
slika
slika
slika

Do novog naleta kreativnosti :mushh:
Odgovori