Utopia

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Odgovori
freespirit
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 14.07.2011, 12:03
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Utopia

Post Postao/la freespirit »

Nisam talentovan, niti sam se ikada profesionalno ili na bilo koji nacin bavio slikanjem, sem u svrhu opustanja i bezanja od svakodnevnice (a i to samo pod posebnim okolnostima :psy ), ali evo par radova sa bojicama na hameru! Drugi je tek zapocet, a ostale nisam uspeo slikati jer sam ih sve podelio. Nije nista posebno, ali ako imate slicne radove, sa slicnim temama cenio bih kada biste podelili sa nama!

slika

slika
Avatar
Necromancer
rank2
Postovi: 37
Pridružen/a: 03.09.2011, 14:59
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 3 puta

Re: Utopia

Post Postao/la Necromancer »

Ovaj drugi mi je zanimljiv. Puno stvari ima :cheesy:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Utopia

Post Postao/la Red »

Prekrasne boje i mnostvo detalja. :ymapplause:

nemam se sa cime pohvaliti extra, osim sa onim sto vec jesam :P nego mi je zanimljivo da se nitko ne javlja ovdje a znam da su svi neke kreativne duse
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Utopia

Post Postao/la Kadulja »

Primijetila sam po avatarima, youtube linkovima i lijepljenim slikama da mnogi forumaši themajka.com vole/koriste uzorak gljiva, fraktala, cvijeća i sl. ... Pa me zanima je li to neka furka i predstavlja li što ili je samo umjetnički izražaj koji nekom slučajnošću mnogi ovdje vole? :ymsmug:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Utopia

Post Postao/la Red »

heh kaduljo, dobro si primjetila :ymdevil:

ovaj forum je i sam magičan. pokusavamo od kada pokrenuli forum potkrijepit ga svim mogucim informacijama iz svijeta gljiva i biljaka, ali naravno obraditi i neiskrivljeno pisat o onim magicnog djelovanja. Puno ljudi nema prave informacije o magicnoj strani prirode, predarsude i odgoj, kao i niz iskrivljenih i netocnih informacija kojima te filuju kroz zivot.

Pod novosti smo objavili kratki cilj i svrhu ovog foruma, kad smo ga otvarali. baci oko, mozda ce biti jasnije :mushroom:

Mi smo ovdje zaljubljenici u prirodu i volimo sto nam ona daje, pa to valjda utjece i na nase avatare, jutjubove i sl.

kao sto si i sama rekla "ili je samo umjetnički izražaj koji nekom slučajnošću mnogi ovdje vole"... pa DA :47b20s0:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
freespirit
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 14.07.2011, 12:03
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Utopia

Post Postao/la freespirit »

Izgleda da niko ne voli da stavlja svoje radove... :(
Ljudi barem vama ne sumnjam da manjka kreativnosti, a ako meni nije glupo da stavim svoje smesne radove ne vidim zasto bi i drugima to predstavljalo problem...
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Utopia

Post Postao/la Kadulja »

Ja ću staviti jedan svoj, ali nije bogzna što. Tako sam zamislila utopiju prije nekih 5-6 godina.
Sada mi smeta na toj slici puno stvari, a najviše to što je na slici samo jedno ljudsko stvorenje.
Nedostaju i životinje, a i sama tehnika slike i kvaliteta je jako loša. S druge strane to je ipak bio samo crtež da popunim vrijeme. Nisam namjeravala napraviti nešto ozbiljno.
slika
freespirit
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 14.07.2011, 12:03
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Utopia

Post Postao/la freespirit »

Hej, odlican je rad! Veseo i pozitivan!
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Utopia

Post Postao/la Kadulja »

Hvala. :)
Odgovori