☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la dr.manijak »

Odradjene nove dve majice:
1.
slika

2.
slika
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la Red »

Pre pre predobro! :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la In The Clouds »

Zakon! :x

EDIT: Jel to bila bijela majica?
Life is good...
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la dr.manijak »

Ova gore je bila bela.
A ova dole je bila onako svetlo svetlo belo plave boje, znaci bas sveta, nju sam koristio za krecenje pa je sva ionako bila obojena. :))
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la In The Clouds »

Odlicne su!
Bas lijepo izgleda s ovom tehnikom spirale :)
Life is good...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

slika

slika

slika

ja ful zadovoljan kak je ispalo :sunn:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la Red »

majice su ispale odlicno, Beyond! :ymapplause: ova zelena sa stablom me odusevila :x
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la M & R »

Kao što rekla .. ušetala i skupljam vase ideje te se bacam na posao ... :D

Moj prvi kucni uradak ... :x


slika

Naravno stara jastucnica u pitanju .. he he he .. Obzirom da sam zadovoljna kako je ispala .. moram u nabavku drugih boja pa krenuti u akciju sa farbanjem ... pa dok se jedno farba, drugo cu rezuckati .. vrijeme ce u svakom slucaju biti dobro iskoristeno, pogotovo sad kada nam zazimi, pa mi se bas previse i nece ici van, do tada, dok je jos ovako proljece, cu sakupiti sve potrebno i preko zime se baciti na homemade hand works ...

slika


P.S. - fotka i nije nešto, ali obzirom cime je fotkana ... ispala je presavrseno :-o ( mobitel kojem ne radi pola tipki, na kojeg samo pricam i mogu fotkati jer njegova memory kartica ide u onaj nastavak koji mogu turnut u lap i prebacit fotke ►► 10g. star ► samsung J 700, a drugi stari al mlađi koju godinu Sony Ericsson S500i na njega pisem poruke i obnavljam bon, na njega ne mogu fotkati jer ima drugaciju mem karticu, a otisao mu je zvucnik pa na njega nemogu pricat, obzriom da krci kao da sam na tračnicama, inace bi se njime koristila za sve osim za fotkanje !!! Naime ►► Moj dragi mi Samsung galaxy fit je sa svim stvarima odpirjala bura u more cim sam dosla na more ► 5ti dan ► ostatak mora sam se koristila ovim samsungom, a kada sam se vratila pocetkom 9mj. u ZG na petak 13. mu se nesto poseremetilo i prestale raditi glavne tipke, a danas sam primjetila da su i jos neke otisle .. nadam se samo da ce me posluziti oba moba dok ne uspijem iskopati nesto sa cime cu se normalno sluziti ! ) SAmo molim Bogeka da ne crknu ta oba jer sam onda u totalnoj gabuli .. ostat cu bez moba :(( - dakle bilo kakva komunikacija 0 bodova :-s

Zapravo, sto je najbolje imam doma jedan s kojim se majka služila jako dugo, sve dok nije dobila ovaj kojim se sada sluzi, al ta nokia je dekodiravana davne 99 kada nije bilo tele2 ni tomato, a ni onih ostalih mreza vec samo HT CRONET i VIP tako da je dekodirana samo na te mreže ► bila bi sretna kada bi imala nekoga tko bi mi ga za neku sicu dekodirao jer znam da bi me sluzio daljnjih sto godina .. ipak je to nokia 3410 .. vidim da je neki i dan danas normalno koriste .. tako bi mi i ova radila .. nikad nije pala niti ista sl. al .. ne znam kome se obratiti za dekodiranje ... ah ......... slika

Eh pa sada je dosta ... slika slika



slika

slika

slika

slika


Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la mr. gljiva »

najbitnije da se nekaj radi ;) :ymparty:
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la M & R »

U to ime ... :oregonian_winesmiley:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori