☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la M & R »

Ovo što sam napravila od jastucnine, to sam imala doma jednu staaaru boju za tkaninu koje se vise nitko nije niti sjetio .. al meni se upalila slika te se sjetila da imale tu jednu boju koja stoji imaaaa .. kada smo mamek i ja farbale neke majice koje su bile fujsnih svijetlih bolja pa je ta jedna i ostala ... :D

Sada pretražujem po netu, piše da ima boja za tkaninu u DM-ovima, al ne u skvakim , a kada odem na Dm-ove stranice te idem na pretraživac .. tako sto kod njih ne postoji .. upravo bila i nazvala ovaj tu dole svoj DM i pitala ih za isto te nemaju pojma da Dm tako sto prodaje! istina moj Dm tu u kvartu dolje je mali unutar parkla, al vjerujem da ljudi koji unutra rade da znaju sto se prodaje u njihovim svim trgovinama kao sto je recimo iz ovog Dm-a nestao moj dezic koji koristim godinama, pa mi rekli da nemaju vise gdje drzati ali u kojim Dm-ovima ga mogu pronace !! slika

Daklem ► Pitanje je ► gdje nabaviti boje ?? slika

Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la Red »

Boje za farbanje možeš nabaviti u trgovinama boja i lakova, za kuću i dom, pa tamo nađeš one male vrećice sa bojama koje kuhaš u mašini ili loncu. Ima i u Dm-u, inaće :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: ☀ Tie Dye - tehnika farbanja ☀

Post Postao/la M & R »

:thumbsup:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori