Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Avatar
Morgan Le Fay
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 06.02.2013, 14:03
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la Morgan Le Fay »

Red je napisao/la:Eee odlično! :thumbsup:

Evo našla sam neke tutorijale, pa baci oko ;) i naravno ako napraviš koji novi, pokaži nam da vidimo heheh
Super thnx. Čini mi se vrlo jednostavna ta paukova mreža, a zanimljivo izgleda, baš ću ju isprobat prvom prilikom. :bigsmilee:
Jedva čekam proljeće da odem u nabavku grana.. sad pauziram sa dreamcatcherima. Napravila sam ih nekoliko ali nemam fotić da ih fotkam, a već sam ih podijelila okolo. Ovo je jedan kojeg sam frendici napravila (isto loša fotka s i-pada):

slika
Auta luonto
anna voima
tee vereni vahvemmaksi
Avatar
zvonchica88
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 04.03.2013, 21:56
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la zvonchica88 »

Divno! Hvala na uputama, mislim da cu definitivno napraviti barm jedan! Hvala!
be and let be
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la shoosh »

My dreamcatcher watching me while I'm watching my dreams :)
Pre nekih par meseci jedno divno plemenito biće mi je prenelo znanje dreamcatcher-a, predivno znanje..

Evo i nekih od ja :)
https://www.facebook.com/dreamcatcherscoece
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la dr.manijak »

Uvauuuuuu!!!!!
Svaka čast za ovo, pogotovu ovi 3d fazoni!
Daj okači tutorijal ili me uputi na neku adresu odakle si učila kako da ih tako dobro spleteš, moram imati jedan.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la shoosh »

Pa pazi, tutorijal nemam, zapravo me niko nije ni naučio da pravim, ali mogu da ti pokažem ili da ti pošaljem jedan na poklončić...Nemam pojma odakle si i koliko je to moguće? :) Ako ništa, pokušaću da napravim neki tutorial..
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la dr.manijak »

Iz Srbije sam.
Slabo ima tutorijala na netu... :ohnoo:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la shoosh »

Da i ja nai]oh na isti problem, mada ako si uporan na kraju dobiješ strava rezultate...Elem pokušah da te pp-ujem ali mi iz nekog razloga ne dozvoljava.. :-?
U svakom slučaju imaš link za page na fb-u pa ako si zainteresovan (i bilo ko drugi) za šegrtarenje, tu sam :)
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
Avatar
Morgan Le Fay
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 06.02.2013, 14:03
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la Morgan Le Fay »

shoosh je napisao/la:My dreamcatcher watching me while I'm watching my dreams :)
Pre nekih par meseci jedno divno plemenito biće mi je prenelo znanje dreamcatcher-a, predivno znanje..

Evo i nekih od ja :)
https://www.facebook.com/dreamcatcherscoece
Wow, imaš divnih uradaka, super ti ispadaju mrežice. A ovi 3d su legendarni! :eeek:

Btw, od čeg radiš okvire?
Auta luonto
anna voima
tee vereni vahvemmaksi
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la dr.manijak »

shoosh je napisao/la:Da i ja nai]oh na isti problem, mada ako si uporan na kraju dobiješ strava rezultate...Elem pokušah da te pp-ujem ali mi iz nekog razloga ne dozvoljava.. :-?
U svakom slučaju imaš link za page na fb-u pa ako si zainteresovan (i bilo ko drugi) za šegrtarenje, tu sam :)
Pa treba ti određeni broj postova za PP, tako da baci još koj komentar na forum i mislimda će ti uskoro biti dozvoljeno..
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
shoosh
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 01.04.2011, 11:39
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Izradi Dreamcatcher (hvatač snova)

Post Postao/la shoosh »

MOrgan, kupila sam galvanizovanu žicu u Uradi sam radnji, košta oko 250 dindži, ne znam koliko je to u kunama, ali to je otprilike 2 evra, 30m, lako je savitljiva tako da mogu razni okviri lako da se prave. :) Pravila sam i od grančica ali se oblik deformiše kako ga pletem, pa sam odustala od te varijante jer se lako i polome kada se gančica osuši, a i žao mi je prirode..:)

Evo upravo dovrših ovaj meduzoidni :D

slika
slika
slika
Puteva ima trista da se ode iz detinjstva, ali se samo retki sete da ostanu večno dete.
Odgovori