Masinica za tetoviranje

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Kadulja »

Meni su tetovaže privlačne, ali neću si ih nikada staviti baš iz razloga koji spominje Frenzy - ostaju za stalno na koži. Iako je u tome na neki način i sva čar, ali onda to što bih si tetovirala bi moralo biti od velikog značaja za mene. Npr. mogu shvatiti tetovaže Angeline Jolie i to što si zapisuje geografske koordinate gdje je posvojila svoju djecu, ali eto, ja za sada nemam ništa posebno što bih voljela da ostane za stalno na mojoj koži. Možda jednog dana ako postanem kao onaj lik iz filma koji je dobio amneziju pa si sve živo mora tetovirati. :D

Frenzy jel bi stavio sliku svoje tetovaže na nadlaktici?
Meni su na muškarcima najprivlačnije tetovaže na unutrašnjoj strani ruke i na vratu.
Primjerice, ovaj tip je hot hot!
slika

Nisu mi lijepe tetovaže s religijskim motivima jer mi ukazuju na to da ljudi nemaju pojma o religiji. Bog zahtijeva od ljudi da na sebe ne stavljaju tetovaže, naušnice i sl., a staviti sliku Isusa je onda čisti apsurd.

I ne volim sve ostale bezvezne motive. Dobra tetovaža mora imati neko dublje značenje i treba biti sa stilom. :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Red »

ja sam se prije jedno deset godina istetovirala, ali sam to stavila sebi na leda iznad dupeta, da je ne vidim :P ovako nemam pojma da imam nesto, zaboravim, tamo je, ali ne smeta jer je ni ne vidim, a kako je ne vidim ne moze mi dosadit, jer znam sebe... da je gledam, poludila bi i voljela bi je promijeniti/ popraviti...ali nemam volje vise za te zajebancije. pogotovo naci nekom kome vjerujes. :ymdevil:

2 najdraza mjesta, pogotovo na muskom tijelu, rebra, sa strane ili mišić koji vodi ka preponama... jaoooo =p~
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Zeleni Palac »

Opaaaa, Red ima tramp stamp :p
Moj sused se tetovirao davno sa ovakvom home made masinicom. Trebao je ispati neki veliki tribal, ali mu je frend zajebao cijelu tetovazu. Posto je bila dost velika nitko mu ispod kojih soma kuna nije to htio popravljat. Tek je nedavno nasao lika koji mu ju je popravio za cca 350 i sad izgleda fenomenalno.
Inace, iako su mi tetovaze oke, ne planiram se tako brzo obiljezit. Stavio bi nesto od (meni) velikog znacenja, al da me ubijes ne znam sto.
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Red »

tramp stamp =)) nisam znala da se tako nazivaju te tetovazice... hahahah...sva sreca nije nikakav usrani trajbl :P

slika
krasno djevojko, ovo ti je bas divno :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Zeleni Palac »

Joj, nagledao sam se na netu takvih i slicnih tetovaza. Ne mogu si zamislit kad kakav je to osjecaj kad vidis sto si si to dao nacrtat i da ce ti to ostat trajno na kozi. Ne bih to htio iskusit na vlastitoj kozi, doslovno i figurativno :D
Sto se tice vrste tetovaza, trajbli, delfini u raznoraznim pozama i kolicinama vode, kineska i indijska slova, leptirici, i ine pizdarije su mi totalno bezveze. Cini mi se da neki ljudi duze razmisljaju kad kupuju majcu koju ce nosit par mjeseci nego tetovazu za cijeli zivot.
Svoju bi pikno na zapesce. :D
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Frenzy »

slika
Daj si zamisli odeš si istetovirat portret djeteta, kad ono mali demon za cijeli život na koži. Ne bi odgovarao sam za sebe u tom trenu.
slika
A na ženskom tijelu definitivno rebra i ruke. Poludim kad to vidim :cheesy:
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Red »

od kada sam vidjela ovu sliku, zaljubila sam se u nju. Jako mi se svidaju florealni tattooi, moram priznat pa bi voljela ovako nesto na sebi. Ovo nije pravi tattoo, ali to bi voljela na sebi.

Imam neku viziju svoje neke tetovaze, bršljan, koji se proteze od mog vrata, preko ramena, po ruci, kao da se penje... eh da.

ali ovo mi je nesto prekrasno, TO hocu na ramenu :ymparty:

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Kadulja »

Malu djecu je jako teško crtati i ovako, a kamoli kao tetovažu.
S druge strane jako su mi "out" nečiji portreti kao tetovaža.
Mislim da su mi od tetovaža bolji ožiljci.
Muškarac s ožiljkom.... prejebeno.
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la kontaminacija »

ja ću samo reći da si nikada ne istetovirati ime (sad već bivše) cure.
:ohnoo: :ohnoo:
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Frenzy »

slika
Meni je ovaj bio-mech stil skoro pa najdraži, sad ću raditi nešto slično ovome, ono famozno prekrivanje koje sam spomenuo ranije. Da ta tetovaža je povrh svega na podlaktici zato i je izgubljena s moje strane hrpetina živaca. Sad je jedini problem nać nekoga tko može napraviti kvalitetan bio-mech. Ekipa iz Zagreba vjerojatno zna za "Zagreb tattoo and piercing" u Tratinskoj, studio famoznog Zeleta samo kaj je taj skup mamicu mu ljubim. Povrh svega je i bahati umišljeni stvor i čisto sumnjam da ću njemu davat svoje novce.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Odgovori