Masinica za tetoviranje

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la dr.manijak »

A tek ovo, ja mislim da je najvise losih tetovaza onih kada crtaju decu.
Ipak treba biti majstor i lepo nacrtati ljudske crte lica, dovoljno je pogresiti u par poteza i to vise nije to lice.
slikaslika

A ovo bih i ja uradio, samo kad bi moglo, bas mi se svidja.

slika
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Red »

pff ovo sa jezikom je prekrasno i ludo u isto vrijeme :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Frenzy »

I nažalost ne moguće , barem ne u ovom trenu :( A i da je moguće brijem da je količina boli abnormalno velika. A ova djeca, za takve tetovaže su primarno krivi ljudi koji će otić kod bilo kojeg tattoo majstora i tražit ga da napravi portret. Ali ako je njima u interesu da im djeca na tijelu izgledaju kao da su isplazila ispod nekakvog starog panja onda ok :ymdevil: ž

slika
Meni su dragi ovi sa tekstom pa se ekipa zajebe =))
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la pecurko »

Tek sad videh ovu temu,super, jerbo bavim se tetoviranjem zadnjih 5 god. Naravno imam dobru opremu i dobre boje, a od svega imam najbolje musterije, jer ne radim za pare, već isključivo ljudima koji su prijatelji. Takođe ne radim kopije tetovaža, već isključivo unikatne tattooe, zbog toga i neću postati slike svojih radova. Ima nečeg posebnog u slikanju na koži, što ne može da se prenese na papir. Tattoo kao modni detalj je promašaj života, ali ostavljanje upečatljivog traga iz vašeg zivota na vašoj koži kroz bol ima jednu mnogo važniju ulogu u životu od samo slike na koži.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Frenzy »

pecurko je napisao/la:ali ostavljanje upečatljivog traga iz vašeg zivota na vašoj koži kroz bol ima jednu mnogo važniju ulogu u životu od samo slike na koži.
Jako dobro sročeno pečurko. Ne znam za ostatak, ali mene taj proces tetoviranja koji istina zna biti neugodan i naporan liječi. Vjerujem da tetovaže moraju imati simboliku, ne nužno za okolinu i ljude iz nje nego za osobu koja je nosi, u protivnom koji je smisao svega?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
FalloutBoy
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 06.08.2011, 01:18
Ima zahvala: 3 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la FalloutBoy »

Frenzy je napisao/la:slika
Meni je ovaj bio-mech stil skoro pa najdraži, sad ću raditi nešto slično ovome, ono famozno prekrivanje koje sam spomenuo ranije. Da ta tetovaža je povrh svega na podlaktici zato i je izgubljena s moje strane hrpetina živaca. Sad je jedini problem nać nekoga tko može napraviti kvalitetan bio-mech. Ekipa iz Zagreba vjerojatno zna za "Zagreb tattoo and piercing" u Tratinskoj, studio famoznog Zeleta samo kaj je taj skup mamicu mu ljubim. Povrh svega je i bahati umišljeni stvor i čisto sumnjam da ću njemu davat svoje novce.
pogledaj si neke fotke na stranici od crnog,frend bio kod njega,jebeni posao mu napravio za razumnu cijenu! zele=overrated ugl,evo ga link pa pogledaj http://www.tattoo-crni.hr/
“I wanted to change the world. But I have found that the only thing one can be sure of changing is oneself.” A.Huxley
KonanVarvarin
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 18.06.2012, 20:00
Ima zahvala: 1 put

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la KonanVarvarin »

Frenzy je napisao/la:Tetovaže su jedna od onih stvari koja ostaju na tijelu ZAUVIJEK, zato su ovakve stvari najgore gluposti koje možete sami sebi napraviti. Govorim ovo iz iskustva. Zaljubljenik sam u tetovaže, zasad imam dvije. Prvu sam radio kod profesionalca, izdvojio sam doduše malo veću količinu novaca ali ta je tetovaža nakon 10 dana koliko traje briga o njoj izgledala genijalno, prati konture moje nadlaktice gdje se i nalazi te je nakon 2 godine izbljedila za nijansu koju primjetim vrlo vjerojatno samo ja i lik koji ju je radio.
A sad da prijeđem na kobnu drugu tetovažu. Možda je malo dramatično reći kobna jer sam živ i zdrav i nemam nikakvu krvno prenosivu bolest, ali koliko mi je živaca pojela i jede još uvijek je neopisivo. Čuo sam da se cura s kvarta počela baviti tetoviranjem pa sam u nadi da ću uštediti novaca otišao kod nje. Naplatila mi je 200 kuna i tetovaža je prvih par dana izgledala normalno. Onda sam se jedno jutro probudio, otišao u kupaonu obaviti sve što se u kupaoni radi ujutro i naravno oprati tetovažu. Ljuštenje u boji je normalno u prvim stadijima zarastanja jer se pigment unosi ispod prvog sloja kože i mješa se sa postojećim pigmentima u njoj. Primjetio sam da se ljušti više nego kaj bi trebala al reko ajde valjda sutra neće tak jako. Vratio sam se u sobu i pospremam krevet kad ono vidim svoju tetovažu na posteljini, preslika kao jedna od onih koje dobijete u žvakačama. Mislim da mi se svaka vlas na tijelu nakostriješila. Tetovaža se iz dana u dan sve više ljuštila i sad je prošlo već 5 mjeseci i polu je izbljedila, na nekim mjestima boje praktički i nema. Samo da naglasim da cura ima profesionalnu mašinicu. Na kraju će me ta planirana ušteda novaca izaći još više jer tetovažu planiram prekriti, lasersko otklanjanje bi izašlo još više. Da ne govorim o tome kakvu mi je bukovicu očito lik kojem sam se javio za prekrivanje te me traži da prije tetoviranaj iz bolnice donesem nalaz koji dokazuje da nemam krvno prenosive bolesti. Dakle sa ovim home made mašinicama si možete napraviti više štete nego koristi. Prije nego kaj uopće idete raditi tetovažu dobro razmislite želite li ju uopće i ako ste sigurni da je želite odite u studio i nećete imati problema.
Slazem se u potpunosti sa tobom! Zato ja i ne pravim masinicu za tetoviranje, ja se tetoviram obicnom iglom xD Salu na stranu, jednom sam pijan sam sebe istetovirao, mada nije velika tetovaza i nije na otvorenom mestu tako da mi ne smeta ;)
Pozdrav
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la s4ha »

Jednom davno s nekih 12 sam pokusao sloziti svoju prvu tetovazu s iglom i tintom, sva srica nije puno ostalo, haha.

Al previše se sranja može dogoditi ako se ne radi sa steriliziranom opremom u sto sterilnijim uvjetima.

Sad kao malo mudriji sam se strpio par godina, razmisljao malo vise o tome sto bi htio...

Na kraju sam se odlucio za opciju crtanja svoje i onda otisao kod majstora da vidimo kako je i je li to izvedivo, na kraju je ispalo prva liga, cak i mrvu bolje nego sam mislio da ce :D Nakon toga 2 tjedna koliko toliko pazenja na tetovazu jer sam treci dan nakon posla zavrsio na partyu, doduse mast namazana prije pa je i to ispalo ok i nije bija bad.

Sad je u planu sljedeca, al moram sjesti malo i uzet olovku u ruke.
Sve u svemu plan je polako dorađivati i prekriti leđa kroz par godina, leđa su mi super je nekako cijela tetovaza intimnija, al opet to je smao dio moje ludosti :ymsmug:
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
Ronin

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la Ronin »

https://www.youtube.com/watch?v=vNQlN0QS7EM

Jedno od najednostavnijih načina za tetoviranje ....Duga sterilizirana naoštrena igla...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Masinica za tetoviranje

Post Postao/la AFX »

Najbolji tatoo majstor u na području Hr. i okolice je Kid-Kros iz Splita.
https://www.facebook.com/kidkros?fref=ts

slika
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori