Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la dr.manijak »

Evo resio sam sa vama da podelim kako napraviti dobar vaporajzer za pusenje DMT-a.
Moram reci da je ovo do sada najbolji nacin za konzumaciju ove magicne supstance a i lagan je za izradu, moze se napraviti za svega dvadesetak minuta.
Prilikom pusenja DMT-a je jako bitno da nije na direktnom plamenu vec par cm ispod sijalice kako ne bi doslo do unistavanja supstance.

Potreban materijal:

1. Sijalica - ja sam koristio ovu od 100w ali moze i ona veca od 150+w
2. Noz - reckavi
3. Cep za flasu
4. Ubrus
5. Pistolj za plastiku (Nije neophodan)
6. Slamcica za sok
7. Radnicke debele rukavice

Postupak izrade:

1. Iseci metal na grlu sijalice sa reckavim nozem ili malom testerom i obavezno nositi rukavice jer je staklo sijalice vrlo tanko i lako puca!
2.JPG
3.JPG
2. Srafcigerom lagano polomiti ovaj mali deo stakla sto viri a onda laganim udarcima udarati da se polomi unutrasnji deo sijalice.
4.JPG
5.JPG
3. Izvaditi svo staklo iz sijalice kako se ne bi desilo da slucajno tokom koriscenja sijalice udahnete isto. To znaci da malo properete kroz vodu kako biste bili sigurni da je svo staklo izaslo.
6.JPG
4. Sada vam treba neki cep koji je siri od grlica sijalice, ja sam koristio onaj najobicniji cep koji se koristi za zatvaranje pica. Metalni cep.
7.JPG

5. Izbusiti rupe na cepu, u sredini najveca rupa gde ce uci cevcica i par manjih sa strane kako bi vazduh mogao da ulazi tokom pusenja i ne stvori se totalni vakum.
8.JPG
6. Posto je cep malo siri od sijalice stavi se malo ubrusa kako bi se lepo sve spojilo. Ovo nemojte nikako raditi sa pistoljem za plastiku jer je potrebno da cep moze uvek da se skine kako bi se ubacila zeljena supstanca. :)
9.JPG
10.JPG
11.JPG
7. nakon sto ste uglavili cep kako treba, ubacite slamcicu i pistoljem za plastiku pricvrstite slamcicu za cep, ako nemate ovaj pistolj mozete se snaci tako sto cete uraditi slican princip kao u predhodnom postupku.
12.JPG
13.JPG
8. Nakon ovog postupka, skratite slamcicu koliko vam odgovara i ubacite u vaporajzer DMT i uzivajte u njegovoj lepoti!
14.JPG

Za vise informacija o DMT-u i njegovim ucincima mozete procitati u sledecim temama:

DMT iskustva
Extraktacija DMT-a iz Mimose hostilis


Vas manijak!
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
vrtniPatuljak
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 30.04.2011, 12:39
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la vrtniPatuljak »

mogo bi se također napraviti od epruvete sa čepom
slika
"love the life you live, live the life you love.” - Bob Marley
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la dr.manijak »

Sto vece to bolje, najbolje bi bilo kad bi bila neka posuda od 1l i kad bi se ovako nesto slicno napravilo. Ovo bi recimo bilo odlicno:
big-lightbulb-1.jpg
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la dawsongeek »

slika

ma jooooj lako za posude .... krisssstaaaaliiiii diiiii steeee ?????? :cheesy:
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la wonaabi »

ne kuzim zasto tolko ljudi brije da dmt i salvija propadaju na direktnom plamenu, frend je dobio pajp za dmt od nekog židova na lostu.prava je umjetnost pušit na to jer učinak ovisi o tome kolko ćeš dima zadržat u plućima u prve 2minute, a dosta je nespretno evaporirat dmt, još ga treba full malo i kako se topi neravnomjerno se raspe po staklu...frend ga puši šabanski (zovemo to šabanski jer šamani kažu da je grijeh pušit dmt i salviju) tako da na dno običnog pajpa stavi pepepela uvalja kristale u malo duhana ili trave dok netko drži pajp pali ga i kad je osoba koja uvlači na kraju s hitom preklopi s nekim mesarskim nožem rupu da se ne dimi dok zadržava dim u plućima, s tim da je to zadržavanje dima najveći problem.koga god sam vidio da prvi put puši, kad bi ih smekšalo(već nakon par sekundi) odma bi ispustili dim.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Green Rat
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 31.03.2014, 11:20
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la Green Rat »

Ja sam pušio na freebase pipe i odlično radi :psy

slika
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la Psychonaut »

Ja sam dosao do zakljucka da nije dobro ni previse dugo drzati dim u plucima, zato sto je "kvantni skok" suvise brz, i iskustvo se tesko pamti. Sad mi se vise svidja isprazniti lulu iz 2-3 udaha, u roku od mozda 1-2 minute. Doduse, moje iskustvo je sa changom, koju sam pusio iz staklene lule.
Pozivam te da budes moj ucitelj
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la dr.manijak »

Ja sam pusio iz bonga i iz lulice po sendvic sistemu ali jako grebe za grlo onaj duvan pa je jebeno uzeti lepo dim s obzirom na to i da nisam pusac.

Ja sam uzeo 2 dima u rasponu od oko 10sec i treci nakon 3min, prilicno intezivno ali nista posebno, ovih dana planiram da odradim jedno putovanje u punoj snazi.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la AFX »

E stari, ulogirao sam se na forum da bacim pitanje o vaporizeru za DMT i prva tema koju ugledam je izrada vap. za DMT :psy
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Izrada DMT vaporajzera od sijalice - sa slikama !

Post Postao/la Psychonaut »

wonaabi je napisao/la:ne kuzim zasto tolko ljudi brije da dmt i salvija propadaju na direktnom plamenu, frend je dobio pajp za dmt od nekog židova na lostu.prava je umjetnost pušit na to jer učinak ovisi o tome kolko ćeš dima zadržat u plućima u prve 2minute, a dosta je nespretno evaporirat dmt, još ga treba full malo i kako se topi neravnomjerno se raspe po staklu...frend ga puši šabanski (zovemo to šabanski jer šamani kažu da je grijeh pušit dmt i salviju) tako da na dno običnog pajpa stavi pepepela uvalja kristale u malo duhana ili trave dok netko drži pajp pali ga i kad je osoba koja uvlači na kraju s hitom preklopi s nekim mesarskim nožem rupu da se ne dimi dok zadržava dim u plućima, s tim da je to zadržavanje dima najveći problem.koga god sam vidio da prvi put puši, kad bi ih smekšalo(već nakon par sekundi) odma bi ispustili dim.
"Seoska metoda" radi, ali je prilicno neefikasna u poredjenju sa dobrim alatom. Sa Glass Vapor Genie mozes postici isti efekt sa duplo manje materijala.
Pozivam te da budes moj ucitelj
Odgovori