Candle Heater

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Odgovori
Ronin

Candle Heater

Post Postao/la Ronin »

Kako ugrijati sobicu na jednostavan način?!Vrlo jeftino i učinkovito.Zabavite se :)
kh-group.jpg
kh-group.jpg (104.29 KiB) Pogledano 2777 puta.
[media]link[/media]
:thumbsup:
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Candle Heater

Post Postao/la mahunar »

jel ovo neko probao? koliku sobicu moze ovo da greje?
Ronin

Re: Candle Heater

Post Postao/la Ronin »

Ja sam napravio nešto slično ovome :) .Sobica mi je nešto malo veča od 10 kvadrata.Dok upalim sviječu i stavim pod zvono da se grije, osjetim veliku razliku u sat vremena.Iako ja znam ostavit da mi grije i po par sati,onda se osjeti baš da je toplo i ugodno :D .Vanka mi je temperatura 4C ,a u mojoj sobici ugodnih 18 stupnjeva nekada i 20c a može i više ako ga natjeraš da duže grije .Provjereno.
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Candle Heater

Post Postao/la mahunar »

Pa to je super onda,treba samo smisliti kako napraviti svecu jer ove mal okrugle i nisu bas jeftine.... realno...

moze li neka kombinacija sa uljem i fitiljem?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Candle Heater

Post Postao/la Beyond Le Fov »

uljne lampice su zapravo odlična stvar, naliješ u čašu bilo kakvo ulje staviš fiberglass špagu ili nešto slično što ima kapilarnost a ne izgori, ili kupiš one plutaće baš za uljne lampe.
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Candle Heater

Post Postao/la mahunar »

pa da,to sam mislio...one fitilje kao sto maju u crkvi da se kupe :) npr
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Candle Heater

Post Postao/la mr. gljiva »

Super fora,jeftino i jako praktično ako se mora u neku vikendicu gdje nema struje ni plina :) za 30ak kuna možete uzeti 2 kile parafina,paketić metalnih kalupića i stjen. Radi samo tako :D
Za mjesto stanovanja mrvicu nepraktično samo po pitanju produkata izgaranja, poput čađe ili nekih drugih spojeva koje bi eventulano mogli unjeti u sebe preko pluća bez obzira u kojem je mediju fitilj (stjen)...
Inače fakat kul :ymapplause:
skuliran do jajc :thumbsup:
Milan Fredom soldier
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 16.03.2013, 22:13
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Candle Heater

Post Postao/la Milan Fredom soldier »

ovo je super uskoro cu napraviti nesto po svom ukusu pa bih zamolio admina ili nekog da mi pojasnite malo kako da ubacim slike i tako to hvalaaa :)
Hide your face forever ,dream and search forever ...
Odgovori