Orgoniti

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Devil'sChase »

Ronin, Tesla nakon što je eksperimentirao s energijama, shvatio je da toliko jaka energija emitirana pomoću Wanderclyffe tornja će u krivim rukama donjesti jako veliku štetu i ljudima i planetu. Zaustavio je cijeli projekt kad je shvatio da bi njegovu tehnologiju mogli "militizirati" i koristiti u svrhe totalno suprotnima onima za koje je namijenjena njegova tehnologija. Budući da je pomoću te tehnologije lako bilo dobiti "moć", čak je mislim i demantirao svoje izume kako bi sprječio domaganja krivih ruku. To je ovo šta ti kažeš da je "potpuno odbacio". No imao je druge planove. Slažem se ja potpuno s tobom da kako i dobre postoje i loše strane svega. S energijom je to pogotovo slučaj (pozitivna i negativna energija). To je i Tesla znao, znao je da neke njegove tehnologije u krivim rukama (pod današnjim nazivom HAARP) bi mogle izazvati ogromnu disrupciju zemlje, klimatske promjene, globalno zatopljenje ili čak usporavanje Zemljine orbite. Logično je i za Wanderclyffe da 2biljuna volta direktno iz ionosfere na zemlju mogu izazvati masivnu destrukciju i ogromnu opasnost svemu šta postoji, možda veću od nuklearne bombe, a u drugoj strani je najsavršenija tehnologija "spašavanja" svijeta i napretka čovječanstva koje samo čovječanstvo, ovo tu može imati. Isto tako je i sa svim ostalim. Npr biotehnologija je znanost koja u dobrim rukama može očuvati čovječanstvo od boleština i spašavati ekosustave, no u današnjim krivim rukama bolesnih umova, ona genetski modificira organizme koje pušta u okoliš i pravi takvu hranu kojom hrani čovječanstvo da bude bolesno, prčkanjem po strukturi DNK, stvari im izmiču kontroli. Isto tako je i s energijama ako se "ne zna". Zbog tog razloga "u čijim tj. kakvim rukama" danas i nemamo tu tehnologiju besplatne beskonačne energije. Kako je Beyond bio rekao: "hrvati niti ne mogu imati bolju vladu, ova vlada je odraz njihove svijesti i takvu zaslužuju", tako je i sa čovječanstvom ovog planeta, isto odraz svijesti. Nismo još spremni za takvu tehnologiju jer bi 99%vjerojatno raznjeli sve što postoji na zemlji. Zato je i rekao Tesla, ja radim za budućnost. Kad će čovječanstvo biti spremno biti ona "dobra ruka" tada ćemo dobiti tu tehnologiju.
Ronin

Re: Orgoniti

Post Postao/la Ronin »

...
Privitak/ci
tesla-233x300.jpg
tesla-233x300.jpg (15.49 KiB) Pogledano 3688 puta.
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la krticaff »

vala dobro bi mi doslo da me 'procepis' :D
svaka cast
Avatar
Be Love
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 06.12.2014, 00:10
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Be Love »

Pozdrav :)

Jučer sam pokušala napraviti orgonit od prirodne smole, no ispao je jako žut. Toliko taman da se ništa unutra ne vidi. Voljela bi da bude malo prozirniji.
Za to mi je bolje koristiti poliester? Jel on je proziran?

Očarali su me orgoniti i voljela bi se sada sama upustiti u njihovu izradu, jučer sam pokušala prvi put, vidjet ćemo dalje, nadam se da ću malo po malo pohvatati :)
Life is simple. Breathe in - breathe out. Repeat.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Orgoniti

Post Postao/la Perun »

Nije pitanje koliko je proziran, nego kako djeluje.
Ko prije umre duže je vječan
Ronin

Re: Orgoniti

Post Postao/la Ronin »

Be Love ... Poliester je nešto mutniji od Epoxya ...Epoxy je najprozirniji i najskuplji...

Kad radiš sa tim supstancama koristi Gas Masku onu Vojnu zelenu! Jer pare ulaze i kroz očnu sluznicu!
... imaš takozvani orgonite od prirodnog cementa : cemenite... igraj se ..

http://www.thetruthdenied.com/news/2011 ... -cemenite/
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Shanti »

Mozes slobodno koristiti poliester, samo malo pričekaj da se stvrdne jer još koji dan isparava dok se skroz ne stisne, tako da prvih par dana ga drži van na terasi il tako negdje...

Sa kolofonijom je malo teže raditi jer ima malo čudnu strukturu i kad se stvrdnjava ne bude ful konzistentna i brzo se stvrdnjava tako da može pucat i odlamat se komadići ali sa malo truda mogu se napraviti super od kolofonije, oni imaju lijepu vibru...samo dovoljno metala i smole dobro izmješat i to je bitno...

Vidio sam dosta "orgonita" koji su u biti kristali u smoli, i nema dovoljno metalne strugotine a to je kljucna stvar.
Avatar
Be Love
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 06.12.2014, 00:10
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Be Love »

Izgleda da ću onda morat pričekati proljeće pa da mogu raditi na dvorištu, zbog toga sam i htjela sa prirodnom smolom ali nije mi sjela nikako. Uvijek mene lupe te ideje u krivo vrijeme :D
Life is simple. Breathe in - breathe out. Repeat.
Avatar
Be Love
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 06.12.2014, 00:10
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Be Love »

A gdje nabavljate metale koji idu u orgonit?
Life is simple. Breathe in - breathe out. Repeat.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Sophia »

inače sam do nedavno bila protivnik orgonita, imala samih par i nijedan mi nije titrao, nisam ih osijetila, sve do nedavno kad mi je u život ušao jedan dečko koji ih radi te mi je pokonio 5 orgonita za početak hehe,, i ostal sma oduševljena i zapanjena wooow pa oni šljakaju , osijeti se energijica (kao kad imaš 2 magneta koji su okrenuti istim polovima pa se odbijajujedan od drugog, ) tako se je i osijetila energija orgonita, i od tada uvijek ima jedn njegov orgonit negdje pored sebe, no nedavno me je pozvao da si sama napravim jedna orgonit tj, da mu radim društvo dok ih radi i samo mogu reći wooow,
koliko dečko daje ljubavi i pažnje dok ih stvara je prekrasno, te također koristi najkvalitetnije matriale i kristale, U svoj sam stavila, larimar, moldavit, herikimer, qvarc, turmalin, hematit, selenit , kijanit, metala (on nestavlja aluminij) metalne strugotine smo stavili mnogo te također veeeliki komad zlata i srebra, zapravo smola je ta koja smao drži sve na okupu , neznam koju on koristi ali već drugi dan držala sam orgonit u ruci i nije smrdio ,rekao mije koja je to smola ali sam zaboravila ugl, neka jako skupa i kvalitetna kad sam ga drugo jutro držala u ruci i nije bilo mirisa,
Dok stvara orgonite kao da je u malenom ritualu, pali palo santoda pročisti prostor, baca dim u orgonite, ima solfeggio cjevi ( frekvenicje) koje svira svakom orgonitu i ima molitvu za svaki. Moram priznati da sam uzivala prateći ga kako ih radi kolko pažnje i ljubavi im daje. i eto nedavno mi ej poklonio još jedanorgonitkojeg naprosto nemičem sa sebe . Vjerujem da ima još ljudi koji rade dobre-žive orgonite ,alieto ja nisam naletila na tako dobre sve do njega.

http://www.cosmic-energy.org/
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Odgovori