Orgoniti

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
gruji44
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 24.09.2012, 17:37
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Orgoniti

Post Postao/la gruji44 »

Prirodna smola mi je najdraža. Nema kemije, ne guši vibraciju kristala, nema roka trajanja i nema nikakove opasnosti na zdravlje ljudi. :thumbsup: Preporučam je ljudima za prostore u kojima borave. Jedini mi je problem za osobne jer je krhka pa svaki i mali udarac, odlomi se dio. Zato za osobne koristim kristalnu smolu koja je najblaža umjetna smola i nema štetnih posljedica na zdravlje ljudi jer ne ispušta štetne kemijske sastojke kao poliester.
Imaš na mome blogu poduži članak u kojem sam pisala o orgonitima.
http://gruji44-planetazemlja.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Radiestezistica
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la mr. gljiva »

chacruna, koliko se sjećam, smola je tu da napravi sinesteziju ili sinergiju ili kaj već s metalom i "jezgrom" kvarca ;)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Sophia »

imam jedan par orgonita od imaginariuma, največi podložak kojeg mi je napravio sa kristaliam koej sam mu pooslala- moldavit, selenit, larimar i mjesečev kamen duginih boja :D konbinacija je uistinu MOČNA sama po sebi ( Gruji kako ti se čini konbinacija :D ) i osijetila sma ga na prvu kad sam ga dobila, i za sad je sve ok, ali npr piramidakoju imam kad samo je stavili kraj biljakla biljke su počele bit čudne,i kad smo je maknuli stavila sam je u dvorište mbiljke su ponovcno bile ok, e sad nezanm jel to zbog nekih drugih aspekata ili piamide, ali i nije d mi je ugodno bit uz tu pirmidu, dok u početku kad mi je došla baš mi je pasala, a sad kao da se je nakupila svehga i svačega,, ugl,, razmišljam o tome da je ostavim na sljemenu kad budem išla, il ana nekoj planini negdje, il da je zakopam negdje van imanja,, a ovaj orgonitni podložak mi služu za mobitel, jer u par navrata kad sam malo duže držala smartphone osijetila sma njegovo zračenje na vršcima prstiju-dlanovima da je to bilo baš pomalo neugodno, a kad sam ga stavila na orgonit iritacija živaca se znatno smanjila tj , zračenje moba :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
gruji44
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 24.09.2012, 17:37
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Orgoniti

Post Postao/la gruji44 »

Chacruna, stvarno moćna kombinacija! :thumbsup: Ja bi ga koristila za meditaciju. Jesi li probala meditirat s njim?

Piramide su lijepe no malo zeznute ako se dobro ne radi s njima. Moraju biti u milimetar dobro postavljene inaće rade kaos. Isto tako moraju biti napravljene po toćnim mjerama jer u suprotnom isto tako rade zbrku kod ljudi. U svakom slućaju treba malo opreza s njima. Zato ih ja ne predlažem ljudima koji svega toga nisu svjesni jer ne želim imati nekoga na duši.

Evo chacruna jedna za tebe!

Epoxy smola

https://www.facebook.com/#!/photo.php?f ... =3&theater

Prirodna smola

https://www.facebook.com/#!/photo.php?f ... =1&theater
http://gruji44-planetazemlja.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Radiestezistica
Dinko
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 23.04.2013, 13:02
 pohvaljen: 3 puta

Radionica orgonita

Post Postao/la Dinko »

Poštovani svi,
ako vas privlače orgoniti, orgonski topovi ili orgonske kutije i zainteresirani ste za njihovu izradu te želite naučiti kako ih izrađivati javite mi se. Radionice su potpuno besplatne, jedino si sami trebate nabaviti materijal. Više na http://www.svjesnost.info/orgoniti.html
ili na 091/7206121 (Dinko). Radionice se održavaju u Zagrebu i Rovinju.
Ronin

Re: Orgoniti

Post Postao/la Ronin »

Evo ovako malo sam proučio Orgonsku energiju i napravio sam ovo ...samo zavojnica i kristal -rosenkvarc (3x3)cm .... trebalo bi radit ;)
Fotografija6639.jpg
Fotografija6639.jpg (99.67 KiB) Pogledano 3875 puta.
Ako koga zanima jeftin epoksi za 120 kuna litra ima ga na ovoj stranici,tako mi prijatelj rekao...inače u dučanima je 200-250... I da još nešto smola i epoksi, te pare su brutalno otrovne !! Ako ne koristite gas masku ili zaštitu zabadava vam orgonska energija...

http://nova-chem.hr/
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Devil'sChase »

Dragi moji :ymhug: još "nepoznata" svijetu Orgonska energija i Orgonski uređaji, njen tek izgleda procvat koji počinje, već vidim jednog daljeg dana, jednu novu "znanost" odnosno Znanje svijeta bazirano na takvim uređjima, Orgonskoj energiji i Kristalima, ako je ovo početak, ona stara: počinjemo prvo od sebe, znači orgoniti za ajmo reć vlastite potrebe, što će se onda koristiti u nekom tu budućem vremenu? Već sam si zamislio ovu Roninovu napravicu u nekom velikom obliku, kako tipa, šalje pozitivnu energiju cijeloj općini, ili neki orgonit veličine piramide, koji ne znam štiti usjeve cijele županije i šalje im + energije :) Još kad se s Teslinom elektromagnetikom i "Wandercliff" korištenjem kozmičkim energijama spoji jedno novo cijelo Znanje, napredak čovječanstva će ići brzinom svjetlosti :) Svaka čast, a o kristalima da ne govorim :)
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la antoniopavaroti »

Kad smo kod kristala ima li netko iskustvo sa uvozom istih iz Kine ? Našao sam par prekrasnih primjeraka turmalina i gorskog kvarca po prihvatljivim cjenama pa me zanima dali je moguć uvoz ? Vrjednost je nekih 200-300 dolara..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Orgoniti

Post Postao/la Ninti »

Moguće je naravno.
Ja naručujem svako tolko iz Kine kamenje, samo pazi da ti ne podvale nešto pod nešto drugo, kao recimo pod opal ili mjesečev kamen znaju podvaliti opalit (obično staklo hehe)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Ronin

Re: Orgoniti

Post Postao/la Ronin »

Devil Chase Pazi Ipak .... Orgonska energija ... Zavojnice pogotovo -Tesla Coil - U Phidalephia experimentu su bile jako opasne jer su stapale materiju brže nego sama priroda.Tesla je bio svjestan toga i odjeba ih je skroz.Nije bio zadovoljan što ljudi iskorištavaju to. Nije svaki Orgon Zdrav prouči malo samo kakvu štetu na ljudsko zravlje može nanijet Cloud buster ... Pozz...
Odgovori