Lampe od tikvica

Pokaži što znaš, što si napravio, izgradio, kreirao, osmislio...nebo je granica!
koktelina
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 17.01.2014, 16:08

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la koktelina »

ovo je prekrasno :) :ymapplause:
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la Svilaja »

Predobro. Bome majstor pravi.. :)
Shanti je napisao/la:Ma da lampe su zakon, ali cijene...ovih 2k eura je dobio ja mislim na aukciji za jednu spešl lampu, inače ove ostale su mislim od 200 evra nadalje, opet tu mač.. :(
Ako mu treba dva mjeseca za jednu.. 2 k eura ~ 14 k kuna / 2 = 7 k kuna, a to je jedna solidna placa. Ko voli nek izvoli.. Covjek zaradjuje od tog.. A ako oces tako nesto a nemas novaca napravi sam. :)
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
CroOyster
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 04.05.2014, 11:57
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 35 puta

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la CroOyster »

Stvarno unikatno, da mi je znati koji alat koristi,moguce je da ima onu masinicu za finu obradu drveta sa puno onih malih brusova. Mada mislim da su igri i one boje za staklo zbog sjaja koje su premazame na tanki sloj izbrusene bundeve. Stvarno super
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la antoniopavaroti »

CroOyster je napisao/la:Stvarno unikatno, da mi je znati koji alat koristi,moguce je da ima onu masinicu za finu obradu drveta sa puno onih malih brusova. Mada mislim da su igri i one boje za staklo zbog sjaja koje su premazame na tanki sloj izbrusene bundeve. Stvarno super
Za alat upotrebljava mini drill bušilicu ..U toj bušilici svrdlo ili neki drugi rezni , bušni , polirni alat se okreće od 10000 do 30000 okretaja u minuti pa se može jako lijepo rezbariti ...bušiti itd...Nekome tko ima likovnog i rezbarskog smisla takvu lampu napravi za par dana . Moguče je raditi i sa klišejima i uzorcima ..Jako su lijepe i ne ulazim u umjetničku vrjednost ..no cijena od 2000-3000 tisuće eura ..hm hm .. mi ipak izgleda malo pretjerana... B-)
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
CroOyster
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 04.05.2014, 11:57
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 35 puta

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la CroOyster »

Alatka se zove dremel 3000 moram priznat super višenamjenski alat, a boje koje je koristio su akrinle. A sto se cijene tiče držat ce tu cijenu dok drugi to ne počnu masovno radit dok god je jedini može trazit koliko hoce, iako da u pravu si cijena je smiješna..-
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la Čiča »

Super izgledaju lampe.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Lampe od tikvica

Post Postao/la antoniopavaroti »

Čiča je napisao/la:Super izgledaju lampe.
..da , super izgledaju .... ali cjena nije tako super :(
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Odgovori