Moj vrt na otoku

Čuvajmo Planetu Zemlju
Odgovori
Avatar
Wolfshade
rank4
Postovi: 130
Pridružen/a: 20.04.2010, 00:49
 pohvaljen: 2 puta

Moj vrt na otoku

Post Postao/la Wolfshade »

Evo malo da vidite kako je kod mene doli, sad sam se uhvatio sređivati malo taj vrt, inače muka isusova jer je zarasao u božju mater!

Eo tako to izgleda sa terase:
slika

To mi je i kuća skoro zarasla u proklete korove XD
slika

To će salata da bude uskoro...
slika

E sad, zasadio sam hrpu absinta pred nekih 20 dana, mislim da bi to trebao biti on ali mi je nekako sumljivo prebrzo izrastao, nadam se da nije neki korov jer raste ko blesavo, puno mi ga dvorište! Kako vam se čini?
slika

Inače nedavno sam se sa curom uhvatio malo sređivati taj vrt, zasad imamo zasađene slakove, absint, rikolu, kapule, češnjak, okru, caleu, korijandar, bosiljak, par vrsta cvića itd. Još planiram Hawaiian baby woodrose stavit ali momentalno nemam sjemena, valjda sam sve pojeo XD
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Moj vrt na otoku

Post Postao/la Red »

:ymapplause: ma odlicn izgleda. malo korova i visoke trave se lako sredi. i moj zna zarast ali jedna do dvije akcije i dovede se u red.

jeste, ono je apsinth, po obliku listova ne bi rekla da je korov :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Visiani

Re: Moj vrt na otoku

Post Postao/la Visiani »

Ja bi reko da to nije Artemisia absinthium(pelin), nego neka korovčina :-? ...iako ga imas za ubrat dole u prirodi, ovisno na kojem si otoku...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Moj vrt na otoku

Post Postao/la Red »

slika

evo ovo je mladica, pa sada usporeduj :) sa korovom se uvijek mozes zaznut sve je to nalik, a meni baca na pelin, ali tko ce ga znati...evo slika za usporedbu ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Blodeuwedd

Re: Moj vrt na otoku

Post Postao/la Blodeuwedd »

prekrasno ti je tu, ah šta bi sve dao za takvu kućicu na otoku u samoći.
Odgovori