Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la harp »

animusicart je napisao/la: 18.06.2021, 09:14 Pozdrav, evo sam se uspješto registrirala na stranicu!! :) Voljela bi potvrditi da li samo mail šaljem sa svim vrstama koje su mi zanimljive, a povratno dobivam odg koliko eura, zatim, svoju adresu ako mi paše, te zatim uplata uplata bitcoinom. Da li može ECoinom ili nekom drugom kriptovalutom?
:) Jako dugo želim dovršiti do kraja proces ali samo sam jednom pokušala s kukuruzom. Mislim da je došlo vrijeme za ponovni pokušaj samo ovaj put moram od početka, spora. Nikako mi ne zvuči pametno u šprici naručivati. Kakva su vaša iskustva? Fala unaprijed!
rađe odi na strictlyspores.com. tamo nude genetike poput tat-a (njega dobis u obliku brisa). svakako potrebno znanje rada na agaru.
Avatar
animusicart
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 18.06.2021, 08:33
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la animusicart »

E fala puno na odgovorima. Nekako ne znam da li mi je uopće pametno Tat s obzirom da nisam nikad s Agar koristila. Triba učiti malo, vježbat na šampinjonima možda? :)
Avatar
animusicart
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 18.06.2021, 08:33
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la animusicart »

:sunn: Bokić! AAAA, ma Ima ih jako puno po netu, vidim. Ko da ljudi na tim str prodaju trišnje iz vrtla pa ono... :-s

A što sa Agar bolje uspijevaju svakakve ili? Ne mogu još čitat upute, ako ih i nađem. ;) :sunn:
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la harp »

animusicart je napisao/la: 19.06.2021, 06:28 :sunn: Bokić! AAAA, ma Ima ih jako puno po netu, vidim. Ko da ljudi na tim str prodaju trišnje iz vrtla pa ono... :-s

A što sa Agar bolje uspijevaju svakakve ili? Ne mogu još čitat upute, ako ih i nađem. ;) :sunn:
agar je 2d medij na kojemu tocno vidis micelij ili kontaminaciju. lako se odreze najbolji sektor bez kontaminacije. s obzirom na 2d površinu vidiš tocno sto ciljas, ili ne ciljas.
ak ti se ne da zafrkavati, javi se preko poruke. imam ecuadorian printove... ali i dalje savjetujem da naucis raditi s agarom.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la harp »

animusicart je napisao/la: 19.06.2021, 06:28 :sunn: Bokić! AAAA, ma Ima ih jako puno po netu, vidim. Ko da ljudi na tim str prodaju trišnje iz vrtla pa ono... :-s

A što sa Agar bolje uspijevaju svakakve ili? Ne mogu još čitat upute, ako ih i nađem. ;) :sunn:
viewtopic.php?f=46&t=3021

dijelovi postupka kako stignem napisati. agar je naveden.
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la mr.lirika »

meni nije stiglo ništa,ljut sam ko pas !!!
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la harp »

mr.lirika je napisao/la: 04.08.2021, 12:27 meni nije stiglo ništa,ljut sam ko pas !!!
pogledaj zadnji post na threadu "gdje nabaviti spore".
CrispyLick
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 09.08.2021, 15:56

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la CrispyLick »

Pozdrav ljudi,narucih od nekog lika iz UK-a spore u spricu,pa sam se sad istripovao zbog granice sta kako,on kaze da naznaci na pakovanju da su "for microscopy use only",zanima me da li je neko imao iskustva,i da li ce na carini da otvaraju paket,inace salje spric u maloj kartonskoj kutici
Inace Srbija je u pitanju
2xt079
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 20.08.2021, 15:17

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la 2xt079 »

Zdravo,
prvi put bih naručio printeve. molio bih ako ima netko info tko je naručivao u zadnje vrijeme tko šalje od koga ste zadnjeg naručili i stiglo vam je?

kolko vidim još je najveći probelm doći do printa :)

Hvala!
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la harp »

2xt079 je napisao/la: 20.08.2021, 15:34 Zdravo,
prvi put bih naručio printeve. molio bih ako ima netko info tko je naručivao u zadnje vrijeme tko šalje od koga ste zadnjeg naručili i stiglo vam je?

kolko vidim još je najveći probelm doći do printa :)

Hvala!
gdje?


https://www.facebook.com/groups/the.mus ... ?ref=share

https://www.facebook.com/groups/mycocoop/?ref=share

https://www.facebook.com/groups/mycomarket/?ref=share
Odgovori