Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Lest
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 27.10.2015, 17:08
 pohvaljen: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Lest »

Ne znam da li je vec bilo govora o tome,nisam nasao,no eto ako se vec pricalo ispricavam se sto ponavljam.

Najbolja metoda za izvuci ulje iz biljke,ako se nema opremu,je mlijeko.

Dakle,u 1L vode stavite 3-4 gr. trave,kuhajte cca sat vremena,vidjet ce te kako se ulje skupilo na povrsini vode.Naravno nesto vode ce ispatiti.Zatim,nakon sat vremena dodajte pola litre mlijeka,sto masnije to bolje,da upije ulje,te nastavite kuhat jos pola sata.Dobit ce te malo vise od litre mlijeka.

Za samo ljekovita svojstva THC-a i CBD-a popijte jednu do dvije jusne zlice dnevno,ako zelite 12 sati black outa popijte 1-2 dcl.
Ako zelite 24 sata blac outa,zapalite nakon sto popijte uz to jos jednu frulu.

Kvaliteta i jacina mlijeka naravno ovisi o vrsti i jacini trave.

Odlicna i najbliza zamjena za one koji ne mogu radit ulje.

Napomena,mlijeko pocinje djelovat,ako se popije vise od 1 dcl,za sat-dva intenzivno,prije toga samo lagana opustenost.

Ako se ne popi isti dan,drzati u frizideru,kao mlijeko kad se otvori.
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite. 
- Blake -
sashab
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 02.04.2011, 13:51

Re: Marijuana

Post Postao/la sashab »

Ekipa po Vama koji je najbolji sajt za sjeme?
Avatar
Shulgin
rank2
Postovi: 44
Pridružen/a: 13.10.2016, 22:42
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Shulgin »

SWIM primecuje da Marihuana negativno utice na kratkotrajno pamcenje. Ne mogucnost da se seti necije ime ili prezime, neka rec u recenici, imena gradova gde ste bili i slicno. Ovo je pogotovo otezavajuca okolnost ukoliko neko uci novi jezik. Postaje vrlo kompikovano pamtiti znacenje reci na stranom jeziku. Kako ovo spreciti?
:mushroom: After you die, you will wake up as an alien, holding a bong, surrounded by other aliens who will ask you how your trip was :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 456 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Nikada nisam imao problem s jezicima, štoviše..među društvom sam i najbolji u njima, a godinama i godinama pušim.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la shroomko »

Pa prestani pusiti na 2-4 tjedna. Kasnije zapali samo navecer uci preko dana.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

Pozdrav ekipa, dal mi može ko savjetovati - htio bih uzgojiti mado vutru ali samo kao biljku, ne zanima me njeno pušenje obzirom da ne dimim maricu. Dal bi mi ona uspjela doma bez ovih boxeva i slično? Jel to uopće moguće ili da odustanem?
ak ima ko iskustva...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

uvijek će ona proklijati i rasti, ali u sobnim uvjetima ovih zimskih dana bit će mala, kržljava, izdužena, rijetkih listova i slabe stabiljke kojom jedva drži samu sebe. Za svoju raskošnost treba gomilu direktnog svijetla.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

tnx, mislim mogu je ja šibati svjetlom ali bojao sam se da će uvenuti ako nema boxeve i slično...vidio sam da je to prava nauka. Pretpostavljam da bi trebala se sunčati na južnoj strani da uhvati više sunca ako će ga biti po zimi. znači, po ljeti bi mogla uspijeti :)
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

box služi za bolju iskoristivost svijetla žarulja putem refleksije od stranica i za izolaciju od eventualnog vanjskog svjetla da se može kontrolirati period cvjetanja i dozrijevanja. Po ljeti na prozoru može dati solidne rezultate bez komplikacija.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

ma to :) puno si mi pomogao
Odgovori