Spuštanje na rejv žurkama

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Spuštanje na rejv žurkama

Post Postao/la Vid Svante »

Znači nisi fan elektronske glazbe? :) Meni odgovara kad tad iako sam odrastao na toj glazbi i najviše mi odgovara što me ne sili nekim emocijama tipa ljubavi, zaljubljenosti i ovo ono...no može bit da mi je spaljen mozak od te muzike i narkotika :))
A za pretjerivanje mi je jasno i slažem se - ipak sam pobornik srednjeg puta - umjerenosti.
A ostalo, definitivno se slažem no marihuanu su namirisali i to već je jedan opaki posao a tek kad se legalizira (sve je spremno za to) to će onda mešetariti ovi na burzama. Možda i bolje da ne ugledaju gljive svojim očima jer tako će nekako ostati sve kako bi trebalo biti - ne masovno i privatno.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Spuštanje na rejv žurkama

Post Postao/la HypnoToad »

Haha, nakon 3 sekunde elektronske 'glazbe' dobivam napadaje panike i imam osjećaj da mi treba neka, bilo koja, droga, iako ne uzimam ništa inače. :) Bez uvrede onima koji to slušaju, naravno. :) Divim vam se na izdržljivosti. ;)
I potpuno se slažem ovo za kanabis... To je baš onako školski primjer manipulacije i trgovine. Oduzmi i zabrani nešto dok se svi ne dignu na noge i požele to, čak i oni koji su do jučer bili veliki protivnici, onda pomalo kao nevoljko dozvoli, da bi na kraju svih izdrogirao i ubrao ogroman porez... Isto se slažem i za gljive kao privilegiju izabranih, i svi vi koji uzgajate, to bi trebali držati za sebe, jer u ovoj onašoj hegemoniji, kvazi demokraciji, nikada nećemo biti slobodni, ne dajte im izliku da vas demoniziraju i zatvore...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Spuštanje na rejv žurkama

Post Postao/la Vid Svante »

hahaha ma daj! čuj rekao bih ti da nije loše malo se nekad zgaziti ali, obzirom da i ja više nisam učestao u tome...bolje da šutim :) a ni muziku više ne slušam, ne stignem - osim ovih dječjih :)) ma nema tu izdržljivosti, to je jednostavno ljubav prema tome, barem sa moje strane.
ja ne gledam na to kao oduzmi i zabrani, iako priznajem da i to ima svoj udio, nego više to gledam kroz kapitalizam sa američke strane - kapitalizam je jednostavno gladan novih područja zarade, novih grana biznisa. ekologija - biznis, zdrava hrana biznis, internet biznis i marihuana biznis. Zapadni svijet izmisli novu granu a onda se pojave ubrzo kinezi i preuzmu skoro svu prodaju. evo, huawei je napao na reklamama kod nas divljački. kad tražiš grow tent minimalno 50% ih je iz Kine - već sad su spremni :) ma zabrijao sam :D
a na kraju i žurke rejva su pravi biznis :))
Odgovori