!! Opasnosti Cijepljenja !!

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
aries75
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 15.07.2014, 08:43
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la aries75 »

evo jedna odlična emisija sučeljavanja:
http://www.cybermed.hr/video/rez_talk_s ... ijepljenja
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Najodvratniji komentar godine (zapadna medicina)

Post Postao/la shroomko »

DJEČAK (5) NAKON CIJEPLJENJA ZAVRŠIO U BOLNICI: ‘Dovela sam dijete zdravo i odvela ga bolesnog’

Dijete se rodilo sa premalom tezinom i tek ga je sad cijepila i dijete je imalo reakciju.
“Nakon dobivenog cijepiva, po povratku kući dijete je dobilo čudne trzajeve, treskavicu i palo u nesvijest. Pozvali smo i hitnu, odmah su ga umotali u deku i bezuspješno pokušavali vratiti svijesti. Iz nesvijesti se probudio desetak minuta po dolasku na Odjel pedijatrije, no nije mogao odmah otvoriti oči. Nakon što mu je izmjerena temperatura od 38 stupnjeva, rečeno mi je da se radi o virusnoj infekciji. No, nakon dva dana hospitalizacije ustanovljena je bakterijska upala”, priča Perković Magzin dodajući kako je nitko nije upozorio na nuspojave. Mališan je u bolnici proveo pet dana. Budući da su liječnici utvrdili da je riječ o reakciji na cjepivo pozvani su i na neurološku kontrolu.
Reakcija glupace nadrilijecnice:
“Odista mi nije jasno zašto gospođa Perković Magazin pravi toliko halabuke oko ničega. Ništa se posebno nije dogodilo, kod djeteta je došlo do reakcije na cjepivo bez težih posljedica. Poznato je da je cijepljenje obvezno, a roditelji su za ovo sami krivi jer svoje dijete nisu do sada redovito cijepili”, ustvrdila je ona.
Ovo prebacivanje krivice mi je super odvratno. Sve je u redu sa cijepivom, sve je u redu sa zapadnom medicinom, nemojmo propitkivati koncept cijepljenja, normalno je da je cijepljenje obavezno, normalno je da ti dijete trese i trza i padne u nesvijest i ne moze otvoriti oci i ni hitna ga ne moze probuditi i da mora biti 5 dana u bolnici, a kad ti se to dogodi TI SI KRIV zato sto nisi ranije odveo dijete na te muke.

Nije kriva farmaceutska industrija koja je proizvela cijepivo!
Nije kriv nadrijelijcnik koji je otrovao dijete!
Nisu krivi politicari fasisti koji su proglasili obavezno cijepljenje!
NE! Kriv je roditelj sto nije ranije predao dijete u ruke nadrilijecnika!

GLUPACO JEDNA dijete bi vjerojatno umrlo da se cijepilo ranije. Zbog ovoga mi dodje da se pocnem baviti politikom iako bi radje jeo staklo.
Kako bi ih sve otpustio od sutra bi ukinio zdravstveno osiguranje. Placaj si sam i biraj si sam i lijecnika i pristup.

Ne mogu ni zamisliti koje bi bile reakcije te iste krave da je odvela dijete nekom alternativcu i da joj je dijete treslo, trzalo, palo u nesvijest i provelo 5 dana u bolnici. Alternativac bi bio u zatvoru i bila bi odvratna kampanja da se da jos vise moci zapadnoj medicini. Mozda obavezan pregled kod zapadno-medicinskog nadrijelicnika svaki put kad si bolestan i zabrana alternativne medicine! FUJ!!!
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la gotta »

upravo sam htjela započeti temu CIJEPLJENJE, ali sam shvatila da već postoji i ful mi je drago jer sam učlanjena u nekoliko grupa PROTIV cijepljenja, obzirom da sam se informirala o opasnostima koje donosi.
Još uvijek ne razmišljam o djeci i ne želim barem još 5 godina, ali znam da neću cijepiti djecu, tj. raspitati ću se što mi je potrebno učiniti da ne završim u ćuzi..kako je krenulo, bolje je NE imati djecu
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

Skoro sam stisnuo like dok nisam vidio zadnju recenicu.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la antoniopavaroti »

Skoro sam stisnuo like dok nisam vidio početak , sredinu i kraj rečenice .
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la gotta »

o čemu vi točno?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la shroomko »

Ja govorim da mi se ne svida ovo bolje nemati djecu.

Antioniu se ne svida napad na njegovu religiju. Zar ne znas gotta da je sve sto covjek u bijeloj kuti kaze istina i da je sumnjati u to grijeh?
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la Bamakhepa »

Meni se svidja to bolje je nemat djecu. Da imam cjepivo bi.
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la SleppyInHead »

Meni se isto svidja ovaj dio o ne imanju djece. A što se tiče cjepljena, cjepljena sam i niš mi nije. Nemam autizam, a ni generacije djece starije i mlađe od mene.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: !! Opasnosti Cijepljenja !!

Post Postao/la gotta »

shroomko je napisao/la:
Antioniu se ne svida napad na njegovu religiju. Zar ne znas gotta da je sve sto covjek u bijeloj kuti kaze istina i da je sumnjati u to grijeh?

AHAHAHAHAH dobra dobraaaaaa :D

ionako svi ovdje iznosimo svoje stavove, bez osuđivanja :) :mushh:
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Odgovori